Активісти шкільного самоврядування сьогодні привітали ворзельське школярство із Днем Соборності України. Подарунком до цього великого державного свята, що відзначається в день проголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР, юні патріоти обрали традиційну вікторину, у запитаннях якої нагадали учням середньої та старшої шкільних ланок про державотворчі віхи України. На запрошення директора ЦК «Уварівський дім» Олександра Герольдовича Соколенка учні 9-А та 10 класів у рамках лекторію «Забуттю не підлягає» відвідали освітньо-патріотичний захід «Биківня – територія пам’яті», який підготував і провів для них науковий співробітник Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили» Микола Вікторович Бривко.