На вшанування пам’яті про українських студентів, які загинули в бою під Крутами в 1918 році, у ЦК «Уварівський дім» Науково-освітнім центром патріотичного виховання молоді університету «Україна» було організовано освітньо-патріотичний захід, на який було запрошено старшокласників ворзельської школи. Протягом зустрічі учні 9-11 класів познайомилися із прибулими представниками науково-педагогічного складу вишу, які, зокрема, у своїх виступах висвітлили цю героїчну сторінку в українській історії. Незабутнім для присутніх видалося й майстерне вокальне виконання авторського громадянсько-поетичного доробку керівника творчої молодіжної студії університету, що стало довершенням заходу. Ворзельська школа висловлює щиру вдячність керівникові Науково-освітнього центру патріотичного виховання молоді університету «Україна» Юрію Леонідовичу Мельничуку за організований захід та запрошення наших старшокласників до участі в ньому.