Ворзельська школа вітає команду в складі Крамаренка Андрія (9-Б клас), Зборовської Дар’ї (7-Б клас) та Коваленка Владислава (5-А клас) із блискучою перемогою в міських особисто-командних змаганнях із шахів серед учнів 5-9 класів, які відбулися 21 лютого в шаховому клубі міста Ірпеня. За перше місце в турнірі наші юні шахісти були нагороджені золотими медалями та грамотами. Варто також відзначити, що Зборовська Дар’я, учениця 7-Б класу, отримала перемогу у всіх партіях, не лишивши своїм суперникам жодного шансу. Вітаємо наших юних гросмейстерів із перемогою в міській першості й зичимо нових успіхів і яскравих перемог! Дякуємо родині Простакішиних за надану допомогу в доправленні команди до місця змагань.