У рамках відзначення пам’ятних Шевченкових дат наші старшокласники відвідали ЦК «Уварівський дім», де від сьогодні репрезентовано виставку «Вишитий Кобзар», завдячуючи якій літературні твори українського генія Тараса Шевченка наше учнівство змогло відкрити для себе крізь призму самобутніх, оригінальних робіт ірпінського майстра з вишивання Івана Рябчука. Вражені талантом і працелюбством умільця-співвітчизника, юні ворзеляни подякували гостю за його безцінний внесок у мистецьку шевченкіану й подарували йому поезії Кобзаря у власному виконанні. Ворзельська школа дякує директору ЦК «Уварівський дім» Олександру Герольдовичу Соколенку та координатору проєкту, Почесному працівнику культури України Ользі Ростиславівні Успенській за запрошення на захід учнів нашого навчального закладу. Протягом Шевченківського тижня виставку «Вишитий Кобзар» відвідають учні середньої та молодшої ланок школи.