Сьогодні колектив працівників Ворзельської школи, перебуваючи в очікуванні жаданої зустрічі з учнівством, створює максимально безпечне середовище для проведення навчального процесу в цьому навчальному році. Тож нині особлива увага ворзельських освітян спрямована на забезпечення дотримання необхідних в умовах пандемії санітарних норм і організації навчального процесу як у закладі, так і онлайн. А ще – краса і комфорт, які традиційно створювалися в класних кімнатах батьками та педагогами. І звичайно ж, найщиріші слова подяки нашим благодійникам, без яких наша школа не набула б такого естетичного вигляду й не радувала своїх господарів невпинним прогресуванням. Так, цьогоріч коштами Ворзельської селищної ради (велика вдячність голові ВСР Федорук Ларисі Петрівні та депутатському корпусу) облаштовано новий, сучасний майданчик для спортивних ігор, відремонтовано підлогу коридору лівого крила ІІ поверху, проведено капітальну реконструкцію санвузла І поверху (у тому числі для дітей із особливими потребами). За сприяння мецената Івашкіна Володимира Олександровича проведено капітальний ремонт стін вищезгаданої частини коридору ІІ поверху та сходової клітини. Коштами депутата Ворзельської селищної ради Ковальчук Алли Володимирівни придбано меблі для кабінету виховної роботи, а мешканка Ворзеля Знахарчук Світлана Василівна подарувала шпалери для нього. Ірпінська міська рада та Управління освіти та науки Ірпінської міської ради презентували нашим першокласникам НУШ та інклюзивних класів парти та дидактичні матеріали. Школа дякує всім благодійникам і чекає на початок навчального року. Віримо, що попри пандемію він буде світлим, позитивним, щедрим на високі результати. До зустрічі в рідній школі, любі ворзеляни!