День захисника України та День Українського козацтва у Ворзельській школі відзначили Іграми патріотів. У цих святкових змаганнях взяли участь кращі лицарі-звитяжці 5-11 класів, які представили на суд журі свої спортивно-інтелектуально-творчі вміння й показали в тому високі результати. Знання історії козаччини, хист до виконання козацьких пісень, виконання елементів гопака, складання козацьких байок, уміння спритно стрибати в довжину, потужно перетягувати канат та підтягуватися на перекладині – усі ці грані своїх знань і умінь наші юні козаки виявляли сумлінно і з задоволенням. Саме тому кожен із них отримав солодкий приз, а переможцем змагань за підрахунком отриманих балів виявився учень 11 класу Козлов Максим. За особливі досягнення у підтягуванні на перекладині грамотою було нагороджено учня 5-А класу Єремягіна Ростислава. Ворзельська школа щиро дякує Федорук Ларисі Петрівні, в.о. старости смт Ворзель, та Риженко Людмилі Володимирівні, керуючій справами Бучанської міської ради, за надані всім учасникам солодкі призи, а особливо – за нову стереосистему для проведення дитячо-юнацьких культурно-масових заходів. Дякуємо нашим благодійникам і вітаємо всіх із прийдешнім святом!